Letní příprava Fiorentiny na sezonu 2017/2018 odstartovala

Největší hvězdy Fiorentiny na obřím billboardu chybí...
Největší hvězdy Fiorentiny na obřím billboardu chybí... (moena.it)

Spojení letní příprava Fiorentiny a Moena di Fassa je platné již šestým rokem, fialová brigáda se v sobotu dopoledne vydala směr sever Itálie. Tak jako každý rok vlakem až do Trenta, odkud pak na trenéra Pioliho a jeho svěřence čekal přesun autobusem až do místa určení.

Povolávací rozkaz čekal na téměř všechny hráče, které má Fiorentina pod smlouvou. Chybí Borja Valero, jehož odchod do Interu je bohužel otázkou dnů, do přípravy se nezapojí ani slibně se rozvíjející pravý bek Lorenzo Venuti, jenž bude i v této sezoně hostovat v Beneventu. Naopak po návratu z hostování se v kádru opět objevil Matías Fernández.

Hráči povolaní na soustředění v Moeně

Fiorentina se bude v alpské Moeně připravovat od 8. do 23. července, v tomto období sehraje čtyři přípravné zápasy a za soupeře ji budou místní amatérské výběry Val di Fassa Team (12. července) a Team Trentino (15. července), Trento ze čtvrté italské ligy (19. července) a druholigové Bari (22. července).

Skutečné poměření sil čeká na Fiorentinu až v další části připravy kdy se utká v Portugalsku se Sportingem (29. července) a v Německu s Wolfsburgem (6. srpna). Další přípravné zápasy jsou v jednání, nová sezona Serie A začne 20. srpna.

autor: Collin, vydáno 8. 7. 2017, zdroj: violachannel.tv, foto: moena.it

Archiv článků

  • Sezona 2021 - 2022
  • Sezona 2020 - 2021
  • Sezona 2019 - 2020

Nejčtenější články